produkcja kontraktowa

SUPLEMENTY DIETY: PROSZKI, TABLETKI, KAPSUŁKI

Tabletki

Dysponujemy dużymi mocami produkcyjnymi ukierunkowanymi na produkcję tabletek niepowlekanych o różnym kształcie i możliwości uzyskania nawet ponad dwugramowej masy w jednej tabletce.

Do najczęściej tabletkowanych w naszym zakładzie mieszanek należą kompozycje witaminowo-mineralne, aminokwasowe oraz pochodne białek.

Proces kompresji prowadzimy z wykorzystaniem wydajnych i mało zawodnych tabletkarek rotacyjnych. W asortymencie posiadamy kilka rodzajów stempli, w tym formujących podłużne kształty tabletek z podziałką lub bez podziałki. Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne pozwalają na osiąganie masy pojedynczej tabletki wielkości przekraczającej nawet dwa gramy.

Napełnianie gotowych tabletek w opakowania jednostkowe realizujemy metodami wagową lub ilościową z wykorzystaniem precyzyjnych liczarek. Wypełnione opakowania zabezpieczamy poprzez przygrzanie wkładki indukcyjnej do krawędzi butli/słoja z wykorzystaniem zgrzewarki indukcyjnej. Na życzenie klienta możliwe jest przekazanie wyprodukowanych tabletek w opakowaniu zbiorczym (bulk).

Jesteśmy gotowi do pracy zarówno na recepturach powierzonych przez Klienta, jak i stworzonych z naszą pomocą. Otrzymując pełen skład tabletki wraz z wytycznymi do jej wytworzenia, zapewniamy pełną tajemnicę powierzonej w danym celu formuły.

W przypadku posiadanej przez Klienta koncepcji produktu, jednak bez pełnej receptury, służymy chętnie pomocą w opracowaniu receptur umożliwiających sprasowanie pożądanych składników aktywnych. Składniki dodatkowe dobieramy stosując tylko niezbędne i w wymaganej ilości do uzyskania zwartej masy tabletki.

Zapraszamy do współpracy