produkcja kontraktowa

SUPLEMENTY DIETY: PROSZKI, TABLETKI, KAPSUŁKI

<

Kapsułki

Oferta, którą kierujemy do naszych Klientów, przewiduje możliwość kapsułkowania różnego typu komponentów z wytworzeniem tzw. kapsułek twardych.

Regularnie kapsułkowanymi w naszym zakładzie składnikami są: ekstrakty roślinne, aminokwasy, witaminy oraz różnego rodzaju związki mineralne.

Jesteśmy zaopatrzeni w maszyny automatyczne, półautomatyczne oraz ręczne. Umożliwiają one napełnianie otoczek w rozmiarach: 000, 00, 0, 1. Każdy z wariantów dostępny jest w zakresie otoczek żelatynowych, jak i dla wegan. Wachlarz rozwiązań technicznych jakimi dysponujemy, zapewnia możliwość kapsułkowania różnego typu surowca, zarówno w dużych, jak i małych seriach produkcyjnych.

Gotowe kapsułki zasypujemy w opakowania jednostkowe z zastosowaniem metody wagowej, bądź z wykorzystaniem specjalnych liczarek. Zabezpieczenia napełnionych opakowań dokonujemy wskutek dogrzania wkładki indukcyjnej do krawędzi butli/słoja przy pomocy zgrzewarki indukcyjnej. Istnieje możliwość dostarczenia wytworzonych kapsułek do Klienta w opakowaniu zbiorczym (bulk).

Wykonując receptury pozwalające na kapsułkowanie wskazanych składników aktywnych, bierzemy pod uwagę wytyczne Klientów, jak i obecne trendy. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas kapsułki zawierały możliwie najmniejszą ilość składników dodatkowych.

Posiadamy również duże doświadczenie we wdrażaniu receptur otrzymywanych od Klientów. Każdorazowo w takim przypadku zapewniamy pełną poufność powierzonych nam danych.

Zapraszamy do współpracy