produkcja kontraktowa

suplementy diety, odżywki, ekstraty ziołowe

Produkcja kontraktowa suplementów diety

O zdrowie należy dbać niezależnie od wieku, prowadzonej diety czy poziomu aktywności fizycznej. Moda na suplementację nie słabnie, jednak należy pamiętać, że składniki zawarte w małej kapsułce czy odżywce nie zastąpią nam zdrowia.

Coraz bardziej wymagające życie codzienne i pośpiech związany z rozwojem kariery zmusza nas do przekładania własnych potrzeb na dalszy plan. W takim przypadku dom, sprawy zawodowe czy bliscy są na pierwszym miejscu, a na szarym końcu dopiero nasze zachcianki czy marzenia. Może się to również odbić na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym. Z tego względu musimy nadrabiać pojawiające się straty i coraz częściej i chętniej sięgamy po suplementy diety.

Jednym z takich składników wspomagających może być odżywka białkowa. Białko w większości składa się z aminokwasów, które są materiałem budulcowym. Część z nich organizm produkuje sobie sam, a część musimy dostarczyć wraz z pożywieniem. Aminokwasy odpowiadają między innymi za gospodarkę hormonalną, metabolizm czy regenerację komórek. Dodatkowo część aminokwasów podczas wysiłku fizycznego zamienia się w źródło energii.

Suplementy, które znajdują się w naszej ofercie dostępne są w formie kapsułek, proszków, a także tabletek. Produkty zawierające w składzie większą dawkę aminokwasów są łatwiej przyswajalne przez organizm, niż te białkowe.

Współczesny tryb większości osób sprawia, że spożywamy żywność zwykle po to, by zaspokoić główną potrzebę, jaką jest głód. Rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym czy posiłek jest pełnowartościowy. Warto zatem zadbać, by nasza dieta była zbilansowana, dzięki czemu dostarczymy do organizmu wszystkich niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Niedobór jakiegokolwiek ze składników może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. W przypadku protein, które w większości zbudowane są z aminokwasów, niewystarczająca ilość sprawi, że organizm będzie przemęczony, senny i bardziej podatny na zachorowania. Nie należy ignorować sygnałów, jakie wysyła nam nasze ciało, bowiem zaniedbane objawy mogą doprowadzić do ogromnego spustoszenia w organizmie.

Zapraszamy do współpracy