produkcja kontraktowa

SUPLEMENTY DIETY: PROSZKI, TABLETKI, KAPSUŁKI

Proszki

Nasz zakład został przystosowany do wydajnej produkcji mieszanek produktów sypkich, przede wszystkim proszkowych; oraz ich późniejsze pakowanie w opakowania jednostkowe mające formę puszek/słojów lub worków.

Pośród najczęściej produkowanych przez nas mieszanek wymienić należy przede wszystkim różne warianty smakowe produktów białkowych, węglowodanowo-białkowych, aminokwasowych oraz bardziej zaawansowanych zestawień z witaminami, związkami mineralnymi, czy ekstraktami roślinnymi.

Proces mieszania prowadzimy głównie przy pomocy efektywnych mieszalników wstęgowych odznaczających się dużą dynamiką mieszania oraz nieco delikatniejszych w charakterystyce pracy mieszalników bębnowych.

Do rozsypu proszków korzystamy z nasypywarek wagowych o różnym stopniu zautomatyzowania. Napełnione opakowania zabezpieczamy przy pomocy zgrzewu indukcyjnego, bądź innego sposobu możliwego do zastosowania bez pogorszenia jakości produktu w czasie jego przechowywania.

Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach gotowych receptur powierzonych przez Klientów. Mamy świadomość powierzonych nam wraz z recepturą tajemnic i dokładamy wszelkich starań do ich utrzymania, tak by Klient mógł się czuć spokojny także i w tym aspekcie.

W przypadku braku posiadanych przez Klienta receptur, jesteśmy w stanie je opracować zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi. W danym zakresie, poza prezentacją różnego rodzaju wersji smakowych produktów proszkowych, wspomagamy także w doborze i zaopatrzeniu w surowce, czy komponenty opakowanie, oraz służymy radą co do rozwiązań w na wielu etapach produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy